Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

1.10.2023.

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w tym pięknym nabożeństwie codziennie o godz. 17.15., a w niedzielę o 11.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca października. W czwartek będziemy się modlili o liczne i święte powołania do służby w kościele. W piątek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie spowiedź św., o 17.15 odmówimy różaniec, do chorych w tym dniu pojadę od godz. 9.00. W pierwszą sobotę miesiąca października rozpocznie się pielgrzymka do sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole, wyjazd sprzed kościoła o 8.30, drugi przystanek w Zenonowie, a trzeci w Makowcu. W Wysokim Kole odmówimy różaniec i tam będziemy uczestniczyli w Mszy św. W tym dniu już nie będzie Mszy św. i różańca w kościele parafialnym.
  3. Dziękuję za 124 tacę gospodarczą. Wrażam też wdzięczność za piękne kwiaty od jubilatów z przed tygodnia i od nowożeńców Bóg zapłać.
  4. W nadchodzących wyborach parlamentarnych będziemy mogli głosować w naszej sołtykowskiej szkole.
  5. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. o roli aniołów w życiu Pana Jezusa i świętych oraz o tym, że parafia ma przyszłość. Są też do nabycia wydane przez Caritas Diecezji Radomskiej kalendarze na 2024 rok w cenie 10 zł., ta kota będzie przeznaczona na dzieła charytatywne prowadzone Caritas.