Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna

21.04.2024.

  1.  W dniu dzisiejszym rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie zakonne i misyjne, prośmy Jezusa Najwyższego Kapłana, aby posyłał świętych kapłanów i siostry zakonne do naszych wspólnot parafialnych.
  2. We wtorek, 23 kwietnia będziemy wspominać św. Wojciecha głównego patrona Polski, a w czwartek, 25 kwietnia przypada święto Świętego Marka Ewangelisty. Św. Marek jest patronem Biskupa Radomskiego Księdza Marka Solarczyka w naszych modlitwach pamiętajmy o dostojnym solenizancie.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.45 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, a taca z tego dnia będzie stanowiła 131 tacę gospodarczą.
  4. Wczorajszym nowożeńcom dziękuję za piękne kwiaty do naszej świątyni Bóg zapłać.
  5. Dziś w Gościu Niedzielnym o tym, jak św. siostra Faustyna modliła się za kapłanów, o niedawno powstałym szlaku św. Wojciecha oraz, co zawiera watykańska deklaracja o godności człowieka i dlaczego to bardzo ważny dokument .