Ogłoszenia

XI Niedziela zwykła

16.06.2024.

  1. W piątek 21 czerwca zakończy się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na zakończenie roku nauki o godzinie 8.00. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom składam podziękowanie za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Niech Pan Jezus wynagrodzi wasze poświęcenie i zaangażowanie w dziele wychowywania młodego pokolenia.
  2. W tym dniu na palcu przy świetlicy od godz. 16.00 rozpocznie się piknik rodzinny organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Gospochy” będzie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, każdy kto będzie uczestniczył w tym wydarzeniu będzie objęty dyspensą od piątkowego postu.
  3. Ze względy na bardzo małe zainteresowanie pielgrzymką na Jasną Górę zostaje ona odwołana.
  4. Dziś w Gościu Niedzielnym między innymi: o historii marszów dla życia i rodziny oraz ich znaczeniu, o wojennych nawróceniach i najtrudniejszych pytaniach kierowanych do biskupa mówi bp Paweł Gonczaruk z Charkowa, o tym, dlaczego należy modlić się o kanonizację bł. kard. Wyszyńskiego?, oraz dlaczego Antoni Padewski – święty z głębokiego średniowiecza – jest tak popularny dzisiaj? W najnowszym wakacyjnym Małym Gościu Niedzielnym, specjalny dodatek – plakat z reprezentacją Polski oraz terminarz turnieju Euro 2024.