Ogłoszenia

XIII Niedziela zwykła

30.06.2024.

  1. Dla wielu z nas rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej i zachowywaniu Bożych Przykazań. Zwróćmy też uwagę, aby nasza postawa w czasie pobytu w świątyni wyrażała należną cześć dla Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Nie zapominajmy o odpowiednio godnym stroju, w którym przychodzimy do kościoła.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca lipca. W czwartek będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek o 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, spowiedź św., litania do NSPJ. i Msza św. do chorych w ty dniu pojadę od godz. 9.00. W sobotę różaniec fatimski odmówimy o godzinie 9.00, a po nim Msza św. o NSNMP.
  3. Dziękuję za ofiarę jaka wpłynę na konto parafialne, a panom Piotrowi i Leszkowi za posprzątanie z gruzu i piachu placu przed ogrodzeniem plebanii Bóg zapłać.
  4. W przeszłą niedzielę przedstawię sprawozdanie finansowo – gospodarcze z pierwszego półrocza 2024 roku.
  5. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób prymat Piotra może łączyć, a nie dzielić wyznawców Chrystusa.