Ogłoszenia

XIV Niedziela zwykła

7.07.2024.

  1. Od poniedziałku 8 do czwartku 18 lipca Msza święta w dni powszednie będzie sprawowana o godzinie 17.00, a w niedzielę Msze będą odprawiane o stałych godzinach tj. o 9.00, 11.30 i 12.45.
  2. Dziękuję za czerwcową tacę gospodarczą. Bóg zapłać.
  3. W pierwszym półroczu 2024 zostały wykonane następujące prace: ogrodzenie plebanii front (podmurówka i słupki, bez przęseł), wjazd na posesję plebani, powstał też mini parking przed ogrodzeniem z kostki ażurowej wypełnionej białym kamykiem, na tym miejscu może stanąć kila samochodów. Została też naprawiona rura doprowadzająca wodę do kościoła w sposób bezinwazyjny. Wybrano metodę wsunięcia nowej rury w starą, za tę naprawę dziękuję firmie p. Krzysztofa Kamińskiego i jego pracownikom co wykazali się wielką fachowością. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy swoimi modlitwami i ofiarami wspieracie wszystkie inicjatywy materialne, podejmowane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej Bóg zapłać.
  4. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim o kulisach sporu o wystawę w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, oraz rozmowa na ten temat z wybitnym historykiem prof. Andrzejem Nowakiem.