BOŻE NARODZENIE AD 2020

«Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania» Łk 2, 14.

Moi Drodzy, życzę Wam, aby Święta Bożego Narodzenia były czasem odnowy i umocnienia wiary, wzajemnej życzliwości i nadziei, która pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość! Zapraszając Jezusa Chrystusa do naszych domów Jemu powierzmy nasze słabości, spory oraz prośmy o pomoc w życzliwym spojrzeniu na innych! Życzę, by Boże Dziecię przyniosło pomoc oraz światło wiary. Wszystkim przekazuję szczere życzenia radosnych, rodzinnych oraz wolnych od trosk doczesnych Świąt Bożego Narodzenia! Przekazuję również najserdeczniejsze życzenia Bożego pokoju na nadchodzący rok 2021! Najświętszej Matce i Jej orędownictwu Was wszystkich zawierzam.  Podnieś rękę Boże Dziecię Błogosław Ojczyznę miłą błogosław naszej parafii i nam wszystkim. ks. J.W.

NASZA STAJENKA

Projekt: Teresa Sakowska

Wykonanie: Urszula i Sławomir Dmitruk, Małgorzata i Krzysztof Kobiałka, Robert i Zosia Gielniewscy, Monika Cichosz, Dominik Pikiewicz, Kacper Stankowski

Foto: ks. Jacek Wieczorek