Ogłoszenia

Niedziela Świętej Rodziny

27.12.2020.

  1.  W czwartek przypada wspomnienie świętego Sylwestra papieża i zakończenie roku kalendarzowego. Z tej okazji o godz. 16.00 zgromadzimy się na nabożeństwie dziękczynno – błagalnym z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Będziemy dziękować Panu Bogu za miniony czas, za dobro, którego doznaliśmy. Przeprosimy za wszelkie błędy, słabości i grzechy. Będziemy również prosić o błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami, parafią i nad całą Ojczyzną w Nowym 2021 Roku. O godz. 17.00 zostanie odprawiona ostatnia Msza św. w Roku Pańskim 2020.
  2. W piątek będziemy świętowali Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Mimo sylwestrowych atrakcji i zabaw nie zapomnijmy o rozpoczęciu z Panem Bogiem w sercu 2021 Msze św. w Nowy Rok będą odprawiane jak w każdą niedzielę tj. o 9.00 i 11.30 i 12.45. Pamiętajmy też, że w tym dniu mamy obowiązek jako chrześcijanie uczestniczenia we Mszy św. tak jak w każdą niedzielę.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek ze względu na Nowy Rok spowiedzi i wizyty u chorych nie będzie. W sobotę Różaniec fatimski odmówimy o godz. 9.00. i Msza św. o NSNMP.
  4. W nowym Gościu Niedzielnym: specjalny dodatek w postaci Litanii do Dzieciątka Jezus, odpowiedź na pytanie dlaczego 25 grudnia uznano za datę narodzin Jezusa, oraz o świętych, którym malutki Jezus pozwolił wziąć się na ręce.