Ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego

10.01.2021.

  1. Dziś przeżywamy święto Chrztu Pańskiego. Choć ta niedziela kończy liturgiczny obchód Bożego Narodzenia to tradycyjnie w nastroju świątecznym pozostaniemy do 2 lutego czyli do święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. W tym tygodniu na Mszę św. kolędową zapraszam rodziny mieszkające na ulicach:
  • Poniedziałek 11.01. ul. Szkolna Leśna Konwaliowa Słoneczna
  • Wtorek 12.01. ul. Mickiewicza Główna strona nieparzysta od szkoły do kościoła
  • Środa 13.01. ul. Czeremchowa Kalinowa Skaryszewska
  • Czwartek 14.01. ul. Ks. Stefana Popisa Główna strona nieparzysta od kościoła do ul. Radomskiej
  • Piątek 15.01.  ul. Główna strona parzysta do szkoły do ul. Szkolnej
  • Sobota 16.01.  ul. Główna strona parzysta od ul szkolnej do nr. 28C
  1. Dziękuję za tacę misyjną z uroczystości Trzech Króli Bóg zapłać.
  2. Dziś w Gościu Niedzielnym znajdziemy specjalny dodatek na rozpoczynający się rok ze świętym Józefem – modlitwa do świętego, którą codziennie od 40 lat odmawia papież Franciszek, Wszystko łaska – rozmowa z ojcem Leonem Knabitem, a także pytania i odpowiedzi na temat szczepionki.