Ogłoszenia

III Niedziela zwykła

24.01.2021.

  1. Trzecia Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego jest obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Biblijna. Niech Pismo święte stanie się dla nas wszystkich szczególnym czasem odkrywania Słowa Bożego.
  2. Dziękuję panu Stanisławowi Mitalowi za pomoc w odśnieżaniu placu przy kościele i plebanii, dziękuję również za trzy ofiary kolędowe, które w tym tygodniu wpłynęły na konto parafialne Bóg zapłać.
  3. Taca z przyszłej niedzieli będzie stanowiła 92 tacę gospodarczą.
  4. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym przeczytamy: o Franciszku Salezym świętym, który zrozumiał znaczenie prasy, zanim ktokolwiek o mediach usłyszał, jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania i jakie mogą być jego efekty w przyszłości?, a także dlaczego Kościół rozmawia z przedstawicielami religii pozachrześcijańskich?. Natomiast w najnowszym numerze Małego Gościa Niedzielnego: dodatek specjalny podstawka pod smartfona, plakat z kadrą polskich skoczków narciarskich, o królewskiej grze jaką są szachy, oraz jedenastka marzeń, czyli o drużynie wszech czasów według „France Football”.