Ogłoszenia

II Niedziela Wielkiego Postu

28.02.2021.

  1.  Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw, postu i solidarności z polskimi misjonarzami pracującymi w 97 krajach na wszystkich kontynentach. W tym duchu możemy złożyć swoją wielkopostną ofiarę na potrzeby misji do puszki, która znajduje się przed ołtarzem, za wszelki dar modlitwy i ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek w liturgii obchodzić będziemy uroczystość św. Kazimierza Patrona Radomia diecezji radomskiej. W tym dniu zachęcam do modlitwy w intencji Kościoła Radomskiego, księży biskupów, kapłanów, sióstr zakonnych i nas samych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, w piątek o 15.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu koronka do Bożego Miłosierdzia, spowiedź św., litania do NSPJ, Droga Krzyżowa i Msza św., w tym dniu do chorych pojadę od godz. 10.30. W sobotę różaniec fatimski odmówimy o godzinie 9.00 , a po nim będziemy uczestniczyli we Mszy św. o NSNMP, w tym dniu wieczorem Eucharystii nie będzie.
  4. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim druga część rekolekcji wielkopostnych z ks. Franciszkiem Blachnickim.