Niedziela Bożego Miłosierdzia

11.04.2021.

1.  Dziś przeżywamy drugą Niedzielę Wielkanocną jako Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 zgromadźmy się w naszym kościele na Koronce, dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy też w całym kościele Tydzień Miłosierdzia.
  2. Bardzo dziękuję jednej rodzinie naszej parafii za ofiarę przeznaczoną na wymianę kostki przed naszą świątynią, dziękuję też za tacę z drugiego dnia świąt wielkanocnych przeznaczoną na KUL Bóg zapłać!
  3. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa oraz aktem osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusa, zachęcam również do lektury rozmowy z Peterem Seewaldem, autorem niesamowitej biografii Benedykta XVI, która właśnie ukazuje się w Polsce.