Ogłoszenia

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

16.05.2021.

  1.  Dzisiejszą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Pan Jezus wraca do swojego Ojca pozostawiając nam obietnicę ciągłej obecności wśród nas, za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Św. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez nowennę do Ducha św. odprawianą podczas nabożeństwa majowego. Za dwa tygodnie zakończymy okres wielkanocny, jest to dobra okazja, aby wypełnić przykazanie kościelne, które nakazuje spowiedź i Komunię Świętą wielkanocną.
  2. Bardzo dziękuję jednej rodzinie za ofiarę jaka w minionym tygodniu została złożona na wymianę kostki przed naszą świątynią. Ks. Marek Kujawski dziękuję za ofiarę przeznaczoną na budowę Hospicjum Królowej Apostołów Bóg zapłać!
  3. Czytajmy Gościa Niedzielnego, a w nim 15 maja w Rzymie beatyfikowany zostanie Franciszek Maria od Krzyża Jordan – założyciel salwatorianów. Dlaczego ten żyjący ponad 150 lat temu kapłan jest dobrym patronem na dzisiejsze czasy? W numerze także rozmowa z rodzicami Livii Marii, uzdrowionej w łonie matki za jego wstawiennictwem.