Ogłoszenia

XIII Niedziela zwykła

27.06.2021.

  1.  Dla wielu z nas rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej i zachowywaniu Bożych Przykazań podczas trwania wolnego czasu. Życzę wam miłego wypoczynku, aby wakacje były czasem pełnienia dobrych uczynków i wzrostu duchowego.
  2. We wtorek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu modlimy się szczególnie za Ojca Świętego Franciszka. Odpust w parafii na Janiszpolu.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. W czwartek będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek o 16.30 wystawienie Najświętszego sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, spowiedź św., litania do NSPJ. i Msza św. do chorych pojadę od godz. 10.00. W sobotę różaniec fatimski o godz. 9.00 i Msza św. o NSNMP wieczorem w tym dniu Mszy św. już nie będzie.
  4. Dziękuję za ofiarę przeznaczoną na wymianę kostki przed naszą świątynią, oraz za dzisiejszą 97 tacę gospodarczą Bóg zapłać.
  5. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim początek wakacyjnego cyklu pod nazwą „Pas startowy” – o miejscach, w których polscy święci i błogosławieni odchodzili do nieba, a także: historia relikwii świętych Piotra i Pawła.