Ogłoszenia

XIV Niedziela zwykła

4.07.2021.

  1. Przeżywamy wakacje i urlopy w tym czasie nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.
  2. Dziękuję za dwie ofiary przeznaczone na prace przy naszej świątyni, oraz za czerwcową tacę gospodarczą Bóg zapłać.
  3. W pierwszym półroczu 2021 roku skupiliśmy się, aby wymienić kostkę, zrobić opaski wokół świątyni i plebanii oraz uporządkować plac przy kościele, te prace miały się rozpocząć na przełomie czerwca i lipca, ale z przyczyn od nas niezależnych rozpoczną się o dwa miesiące później na przełomie sierpnia i września. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi modlitwami i ofiarami wspieracie wszystkie inicjatywy materialne podejmowane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej pomimo trudnego czasu trwania epidemii. Bóg zapłać.
  4. W nowym Gościu Niedzielnym między innymi: kolejny odcinek wakacyjnego cyklu pt. „Pas startowy” – reportaż z Miejsca Piastowego, skąd odszedł do nieba założyciel michalitów bł. ks. Bronisław Markiewicz, oraz reportaż z Białej Nowej, w którym kilka dni po pożarze ludzie mówią o tragedii i o cudach.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do domu Pana śp. Marianna Śliwińska z Zenonowa polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie.