Ogłoszenia

XX Niedziela zwykła

15.09.2021.

  1. We wtorek liturgii kościoła będziemy wspominać św. Jacka Odrowąża gorliwego kapłana i wielkiego czciciela Matki Bożej, w tym dniu na Mszy św. będziemy się modlić za ks. Jacka w dniu jego imienin.
  2. We wrześniu odbędzie się zbiórka elektrośmieci z terenu naszej parafii, będziemy mogli pozbyć się zbędnych rzeczy, które są zasilane prądem elektrycznym, a już nam są nie potrzebne w ten sposób włączymy się w pomoc misjom i misjonarzom. Zużyty sprzęt elektroniczny będzie można składać 2 września koło garażu na placu plebańskim.
  3. Dziękuję za ofiarę przeznaczoną na potrzeby KUL Bóg zapłać.
  4. 30 sierpnia organizujemy autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę możemy się zapisywać w zakrystii.
  5. Czytajmy wakacyjnego Gościa Niedzielnego, a w nim o tym, gdzie Maryja przebywała po wniebowstąpieniu Pana Jezusa i jak skończyło się Jej ziemskie życie, oraz kolejny odcinek wakacyjnego cyklu „Pas startowy” – białostocki kościół Jezusa Miłosiernego gdzie do nieba odszedł bł. Michał Sopoćko.