Ogłoszenia

XXI Niedziela zwykła

22.09.2021.

  1.  W czwartek będziemy przeżywać uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków na Jasnej Górze, zgromadźmy się na Mszę św. o godz. 18.00, aby uczcić naszą Matkę i Królowe Polski, po Mszy odnowimy Jasnogórskie Ślubów Narodu.
  2. W przyszłą niedzielę odbędą się dożynki parafialne. Na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony, a taca z tego dnia będzie stanowiła 99 tacę gospodarczą.
  3. Na pielgrzymkę do Częstochowy możemy się zapisywać w zakrystii do środy.
  4. Dziękuję dzisiejszym Jubilatom za kwiaty do kościoła Bóg zapłać.
  5. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego w którym: kolejny odcinek wakacyjnego cyklu „Pas Startowy„ dziś o Zawadzie rodzinnej miejscowości z której do nieba odeszła bł. Karolina Kózkówna, a także wspomnienie o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze i o tym jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.