Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

5.09.2021.

  1.  Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla mieszkańców Afganistanu. Bóg zapłać!
  2. W środę 8 września będziemy świętowali Narodzenie NMP, w naszej polskiej tradycji to dzień Matki Bożej Siewnej. Msza św. o godz.18.00 na której zostanie poświęcone ziarno na nowy zasiew.
  3. Można się zapisywać na pielgrzymkę do Wysokiego Koła, która odbędzie się w sobotę 2 października w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki KŻR do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego.
  4. Dziękuję za sierpniową tacę gospodarczą, oraz za ofiarę przeznaczoną na wymianę kostki przed naszą świątynią Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę naszą parafię odwiedzi ks. Biskup Marek Solarczyk nasz ordynariusz. Wizyta będzie miała charakter Wizyty Kanonicznej. Ks. Biskup o godz. 18.00 odprawi Mszę św. oraz wygłosi homilię. W związku z wizytą ks. Biskupa Mszy św. o godzinie 12.45. wyjątkowo nie będzie, będzie natomiast o godz. 18.00.
  6. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego w którym między innymi: reportaż z Usnarza Górnego leżącego przy granicy Polski i Białorusi, a w nim o tym, jak naprawdę wygląda panująca tam sytuacja, polecam również artykuł o Kongresach Eucharystycznych. Jest też do nabycia Gość Extra – specjalne 100 – stronicowe wydanie w całości poświęcone sługom Bożym: Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Róży Czackiej.