Ogłoszenia

XXV Niedziela zwykła

21.09.2021.

  1. W najbliższą sobotę 25 września, o godzinie 11.00, w Katedrze Radomskiej, Ks. Biskup Marek Solarczyk będzie przewodniczył Mszy św. dziękczynnej za dar beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  2. W niedzielę 26 września po Mszy św. o godz. 12.45 odbędzie się pierwsze spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do przyjęcia sakramentu bierzmowania tego, dnia już po raz dziewiąty ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny.
  3. Taca z przyszłej niedzieli będzie stanowiła jubileuszową 100 – tacę gospodarczą.
  4. Dziękuję za ofiarę przeznaczoną dla mieszkańców Afganistanu i za jedną ofiarę przeznaczoną na wymianę kostki przed kościołem. Bóg zapłać.
  5. W sobotę 2 października, odbędzie się Pielgrzymka KŻR naszej diecezji do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole, zachęcam do wspólnego pielgrzymowania.
  6. Czytajmy Nowego „Gościa Niedzielnego”, a w nim miedzy innymi: artykuł o aktualnych także i dzisiaj objawieniach Matki Bożej w La Salette, oraz wspomnienie o zmarłym ostatnio znanym i lubianym aktorze Wiesławie Gołasie.