Ogłoszenia

XXXII Niedziela zwykła

7.11.2021.

  1. Dziś przeżywamy dzień modlitwy i pomocy Kościołowi w Potrzebie w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  2. Dzisiejsza niedziela w całej diecezji rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie zakonne i misyjne, będziemy się również modlić o powołania z naszej wspólnoty parafialnej, a także za nasze Radomskie Seminarium Duchowne.
  3. W czwartek będziemy przeżywać 103 rocznicę odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę w naszych modlitwach pamiętajmy o naszym kraju, o wszystkich Polakach, którzy przyczynili się do Jej Niepodległego bytu. Zewnętrznym wyrazem naszej miłości do Polski niech będzie wywieszona na naszych domach flaga narodowa. Za Ojczyznę będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Dziękuję za 101 tacę gospodarczą, oraz za ofiarę przeznaczoną na wymianę kostki przed kościołem Bóg zapłać.
  5. Czytajmy „Gościa Niedzielnego” w którym między innymi: o Józefinie i Emilu Mikach, którzy z miłości do Ojczyzny zapłacili najwyższą cenę. Warto takich ludzi poznawać i naśladować.