Ogłoszenia

III Niedziela Adwentu

12.12.2021.

  1.  Jutro w poniedziałek 13 grudnia przypada czterdziesta rocznica wprowadzenia stanu wojennego. To nasza najnowsza historia, o której nie możemy zapomnieć. W tym dniu gorliwie pomódlmy się o pokój i pomyślność dla naszej Ojczyzny, a o godz. 19.30 zapalmy w naszych oknach świecę wolności.
  2. W przyszłą niedzielę 19 grudnia będziemy przeżywali dzień rekolekcji adwentowych, które poprowadzi ks. Wiesław Janowski z Kozienic. W poniedziałek 20 grudnia to dzień spowiedzi od godziny 15.00 do 17.00. Skorzystajmy z możliwości pojednania się z Panem Bogiem na święta zachowując reżim sanitarny zasłaniając usta i nos, oraz dezynfekując ręce.
  3. Bardzo dziękuję za ofiarę jaka w minionym tygodniu została przekazana na wymianę kostki, dziękuję również za ofiarę przeznaczoną na „Kościół na Wschodzie”. Bóg zapłać.
  4. W zakrystii możemy nabyć opłatek i świece wigilijne.
  5. Czytajmy nowego „Gościa Niedzielnego” w którym między innymi: na co na pewno nie należy czekać w Adwencie. Polecam też kolejny odcinek adwentowej szkoły modlitwy – o Modlitwie Jezusowej.
  6. W tym tygodniu zmarła Józefa Kowalczyk z domu Marchewka pogrzeb planowany jest na najbliższą sobotę, pomódlmy się o życie wieczne dla niej.