Boże Narodzenie 2021

Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę z okazji Świąt Bożego Narodzenia jak najwięcej w Waszych sercach i Waszych rodzinach wiary, miłości, nadziei i pokoju, radości i szczęścia. Niech Dziecię Jezus błogosławi Wam, obdarza dobrym zdrowiem, wszelkim dobrem i prowadzi do świętości. Niech na nowo jeszcze mocniej zachwyci nas miłość Pana Boga, który dla nas i naszego zbawienia stał się człowiekiem. Niech Jezus będzie wciąż dla nas źródłem nadziei, której nikt nam nie odbierze, siły, której nic nie złamie i zaproszeniem, byśmy nie tylko od święta, ale na co dzień, byli dla siebie pełni miłości i życzliwości. Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą, błogosław naszą parafię, wszystkim naszym rodzinom i każdemu z nas. ks. J.W.

NASZA PARAFIALNA SZOPKA

Projekt: Teresa Sakowska

Wykonanie: Urszula Dmitruk, Małgorzata i Krzysztof Kobiałka, Robert i Adam Gieleniewscy, Dominik Pikiewicz, Kacper Stankowski

Foto: ks. J.W.