Niedziela Chrztu Pańskiego

9.01.2022.

1. Dziś przeżywamy święto Chrztu Pańskiego. Choć ta niedziela kończy już liturgiczny obchód Bożego Narodzenia to tradycyjnie w nastroju świątecznym pozostaniemy do 2 lutego czyli do święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. W tym tygodniu na Mszę św. kolędową zapraszam rodziny mieszkające na ulicach:
  3. Poniedziałek 10.01. ul. Szkolna Leśna Konwaliowa Słoneczna
  4. Wtorek 11.01. ul. Mickiewicza i Główna strona nieparzysta od szkoły do kościoła
  5. Środa 12.01.  ul. Czeremchowa Kalinowa Skaryszewska
  6. Czwartek 13.01. ul. Ks. Stefana Popisa i Główna strona nieparzysta od kościoła do ul. Radomskiej
  7. Piątek 14.01.  ul. Główna strona parzysta od szkoły do ul. Szkolnej
  8. Sobota 15.01.  ul. Główna strona parzysta od ul Szkolnej do numeru 28C
  9. Dziękuję za tacę misyjną Bóg zapłać.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.45 uczniowie naszej szkoły przedstawią w naszej świątyni Jasełka serdecznie zapraszam na to przedstawienie.
  11. Dziś w Gościu Niedzielnym przeczytamy między innymi o tym, czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem i dlaczego po latach przyjął chrzest od św. Jana Chrzciciela.