Ogłoszenia

III Niedziela zwykła

23.01.2022.

  1. Trzecia Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego jest obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Biblijna. Niech Pismo święte stanie się dla nas wszystkich szczególnym czasem odkrywania Słowa Bożego.
  2. Zbliża się pierwsza rocznica uroczystego ingresu Ks. Biskupa Marka Solarczyka do katedry Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu. W czwartek 27 stycznia, o godzinie 18.00 będziemy modlić się wspólnie w Radomskiej Katedrze dziękując za miniony rok i wypraszając dla ks. Biskupa Marka potrzebne łaski w kierowaniu naszym Kościołem diecezjalnym. Zapraszam Kapłanów, Osoby Życia Konsekrowanego i Was Bracia i Siostry do wspólnej modlitwy. Bp Piotr Turzyński.
  3. Taca z przyszłej niedzieli będzie stanowiła 104 tacę gospodarczą.
  4. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym: rozmowa o modlitwie psalmami i praktyczne wskazówki, jak to robić, oraz temat z okładki Gościa: starość i jej problemy. Natomiast w najnowszym numerze Małego Gościa Niedzielnego: dodatek specjalny dwustronna zawieszka na klamkę.