Ogłoszenia

VI Niedziela zwykła

13.02.2022.

  1. W przyszłą niedzielę 20 lutego na Mszy św. o godz. 12.45. dzieci z klasy trzeciej otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa, a po Mszy spotkanie z panią florystką.
  2. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego w którym między innymi: kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”, a na niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa, ponadto w Gościu o tym, jakie dolegliwości i w jaki sposób leczy fizjoterapeuta?, oraz wszystko, co warto i trzeba wiedzieć o kawie, polecam także artykuł poświęcony tematowi miłości małżeńskiej pt. „Taka miłość nie rdzewieje”.
  3. W dniu wczorajszym z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do domu Pana śp. Franciszek Skórnicki z ul. Zbożowej, którego pogrzeb odbędzie się jutro w poniedziałek, o g. 11.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek….