Ogłoszenia

II Niedziela Wielkiego Postu

13.02.2022.

  1.  Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw, postu i solidarności z polskimi misjonarzami pracującymi w 97 krajach na wszystkich kontynentach. W tym duchu możemy złożyć swoją wielkopostną ofiarę na potrzeby misji do puszki, za wszelki dar modlitwy i ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W sobotę19 marca będziemy wspominać Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zachęcam do wspólnej modlitwy, aby przez wstawiennictwo Oblubieńca Maryi wypraszać Bożą pomoc dla Kościoła, naszych rodzin i małżeństw oraz łaskę dobrej śmierci dla konających.
  3. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim polecam szczególnie historie przybywających do Polski uchodźców z Ukrainy i świadectwa przyjmujących ich Polaków. A w wielkopostnym cyklu Droga do wolności” – o grzechu chciwości. Jest też do nabycia Gość Extra poświęcony św. ojcu Pio z okazji przypadającej w tym roku 135. rocznicy urodzin świętego i 20. rocznicy jego kanonizacji.