Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

17.04.2022.

  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, niech pusty grobu Pana Jezusa uświadamia nam fakt, że i my zmartwychwstaniemy.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. będą sprawowanie jak w każdą niedzielę czyli o 9.00, 11.30 i 12.45
  3. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy w naszym kościele Nowennę do Bożego Miłosierdzia i będzie ona trwała, do soboty 23 kwietnia zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia do naszej świątyni dzisiaj, jutro i we wtorek o godzinie 15.00. w środę i czwartek pomódlmy się indywidualnie w  piątek o 17.45, a w sobotę o 15.00.
  4. Cały najbliższy tydzień to oktawa Świąt Wielkanocnych, w związku z oktawą w najbliższy piątek nie ma postu.
  5. Przyszła niedziela to Uroczystość Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 zgromadźmy się w kościele na Koronkę.
  6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszej świątyni, pani Teresie Sakowskiej za piękny projekt ciemnicy i grobu Pana Jezusa, oraz za sprawną reżyserię wszystkich prac, za ofiarną pomoc w montażu dekoracji dziękuję paniom Urszuli Dmitruk, Małgorzacie Myszce, panom Krzysztofowi Kobiałce, Łukaszowi Flisowi oraz Robertowi i Adamowi Gielniewskim. Dziękuję też Liturgicznej Służbie Ołtarza za to, że pomogli nam pięknie i owocnie przeżyć święte Triduum Paschalne, a pani organistce i scholi za piękny śpiew, a także za oprawę muzyczną Bóg zapłać.
  7. Dziękuję za tacę z Wielkiego Piątku przeznaczoną na Grób Pana Jezusa w Jerozolimie, dziękuję również za dwie ofiary jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  8. Czytajmy świątecznego Gościa Niedzielnego.