Ogłoszenia

Niedziela Bożego Miłosierdzia

24.04.2022.

  1.  Dziś przeżywamy drugą Niedzielę Wielkanocną jako Niedzielę Bożego Miłosierdzia w godzinie miłosierdzia o 15.00 zgromadźmy się w naszym kościele na Koronce, dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy też w całym kościele Tydzień Miłosierdzia.
  2. Jutro w poniedziałek przypada święto Świętego Marka Ewangelisty. W tym dniu imieniny obchodzi Ksiądz Biskup Marek Solarczyk. Msza Św. w intencji solenizanta będzie sprawowana w katedrze radomskiej o godz. 18.00.
  3. We wtorek, 26 kwietnia, w liturgii będziemy wspominali św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W poniedziałek próbę będzie miała klasa trzecia, a we wtorek klasa czwarta.
  5. Bardzo dziękuję za tacę z drugiego dnia świąt wielkanocnych przeznaczoną na KUL Bóg zapłać!
  6. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim znajdziemy ulotkę z tekstem Koronki do Miłosierdzia Bożego. Polecamy też rozmowę z abp. Grzegorzem Rysiem o tym, czy Pan Bóg jest bardziej sprawiedliwy, czy miłosierny. Jest też dostępny nowy numer Małego Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy: magnes z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i plakat z Igą Świątek.