Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna

8.05.2022.

  1.  W dniu dzisiejszym rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie zakonne i misyjne, prośmy Jezusa Najwyższego Kapłana, aby posyłał dobrych i świętych kapłanów i siostry zakonne do naszych wspólnot parafialnych. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Radomiu.
  2. Jutro w poniedziałek 9 maja o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  3. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych i rodzicom dzieci rocznicowych za złożoną ofiarę te pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie kostki przed świątynią.
  4. 28 maja w sobotę będziemy pielgrzymowali na Jasną Górę można się zapisywać w zakrystii.
  5. Dziś w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi mądrościowe. Zachęcam do nabycia „Gościa” i słuchania Słowa Bożego.
  6. W piątek z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Domu Pana śp. Stanisława Opałka z ulicy Głównej, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00. pomódlmy się o jej zbawienie Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo.