Ogłoszenia

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

29.05.2022.

  1.  Dzisiejszą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Pan Jezus wraca do swojego Ojca pozostawiając nam obietnicę ciągłej obecności wśród nas, za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Św. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez nowennę do Ducha św. odprawianą podczas nabożeństwa majowego. Za dwa tygodnie kończymy okres wielkanocny, jest to dobra okazja, aby wypełnić przykazanie kościelne, które nakazuje spowiedź i Komunię Świętą wielkanocną.
  2. W środę 1 czerwca, rozpoczniemy codzienne nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, litanię w dni powszednie będziemy śpiewali o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 11.00. Jest to też dzień dziecka pamiętajmy o naszych pociechach aby były otaczane miłością i troską przez nas wszystkich.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta, litania do NSPJ i Msza św., do chorych w tym dniu pojadę od godz. 9.00. W sobotę różaniec fatimski o godz. 9.00 i Msza św. o NSNMP.
  4. W sobotę 4 czerwca o godz. 15.30 będzie sprawowana Msza św. przy figurce na Zenonowie.
  5. Bardzo dziękuję pielgrzymom jasnogórskim za złożoną ofiarę, będzie ona przeznaczona na polerowanie posadki naszej świątyni Bóg zapłać!
  6. W nowym Gościu Niedzielnym, warto przeczytać o tym, co dla nas wynika z wniebowstąpienia Pana Jezusa.