Ogłoszenia

XIII Niedziela zwykła

26.06.2021.

  1.  Dla wielu z nas rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej i zachowywaniu Bożych Przykazań podczas trwania wolnego czasu. Życzę wam miłego wypoczynku, aby wakacje były czasem pełnienia dobrych uczynków i wzrostu duchowego.
  2. W środę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu modlimy się szczególnie za Ojca Świętego Franciszka. Odpust w parafii na Janiszpolu.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. W czwartek będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, spowiedź św., litania do NSPJ. i Msza św. do chorych w ty dniu pojadę od godz. 9.00. W sobotę różaniec fatimski o godz. 9.00 i Msza św. o NSNMP wieczorem w tym dniu Mszy św. już nie będzie.
  4. W przyszłą niedzielę 3 lipca przedstawię sprawozdanie gospodarczo – finansowe za pierwsze półrocze 2022 roku.
  5. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim początek wakacyjnego cyklu Gościa pod nazwą „Smaczna Polska” – o zwyczajach, tradycjach, potrawach, które nadają smak regionom Polski, o duszy i wyjątkowości tych regionów, a także o przekazywaniu wiary w rodzinie, jakiego duszpasterstwa potrzebują polskie rodziny, oraz o tym, jakie lektury warto zabrać na wakacje.