Ogłoszenia

XIV Niedziela zwykła

3.07.2022.

  1. Przeżywamy wakacje i urlopy w tym czasie nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego  – niedzieli.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Na mszy św. będziemy modlić się o liczne i dobre powołania do życia kapłańskiego i zakonnego z naszej parafii.
  3. Dziękuję za ofiarę przeznaczoną na potrzeby parafii, oraz za czerwcową tacę gospodarczą Bóg zapłać.
  4. W pierwszym półroczu 2022 skupiliśmy się na następujących pracach: wymiana kostki przed kościołem, wykonanie opaski wokół świątyni i plebanii oraz uporządkowaniu placu przykościelnego polegającego na nowych nasadzeniach kwiatów i krzewów, oraz wykonaniu automatycznego podlewania trawy i krzewów. Te prace rozpoczęły się na przełomie lutego i marca, a potrwały do początku kwietnia. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspieracie wszystkie inicjatywy materialne podejmowane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej pomimo trudnych czasów. Bóg zapłać.
  5. W nowym Gościu Niedzielnym kolejny odcinek wakacyjnego cyklu pt. „Smaczna Polska” – Gość zaprasza na Kociewie – do krainy Pomorza Gdańskiego położonej w dorzeczu Wdy i Wierzycy, a także poruszono temat bliski wielu z nas wątpliwości w wierze – co robić, kiedy się pojawią.