Ogłoszenia

XIX Niedziela zwykła

7.08.2022.

  1.  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, po Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz KUL. Już teraz składam serdeczne podziękowanie za te ofiary. Dziękuję też za 110 tacę gospodarczą, oraz za ofiarę przeznaczoną na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Wyrażam również wdzięczność  za ofiarowane kwiaty do naszej świątyni Bóg zapłać!
  2. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim znajdziemy między innymi w wakacyjny cykl „Smaczna Polska” reportaż Gościa o duchowych i kulinarnych smakach Podhala, odpowiedź na dość zaskakujące pytanie czy Kościół katolicki zabraniał indywidualnego czytania Pisma Świętego?, oraz o siostrze Jadwidze, która miała być artystką, była żołnierzem elitarnej formacji, a ostatecznie została zakonnicą.