Ogłoszenia

XXIII Niedziela zwykła

4.09.2022.

  1.  Informuję, że jak co roku tak i w przyszłym, w niedzielę 7 maja 2023 r. planowana jest uroczystość przyjęcia pierwszej Komunii św. przez dzieci klas trzecich w naszej parafii. Zachęcam do zapisów uczniów pobierających naukę w innych szkołach podstawowych do przyjęcia tego Sakramentu w parafii św. Jadwigi Królowej w Sołtykowie. Zainteresowanych rodziców zapraszam do osobistych konsultacji ze mną, na których przekażę więcej szczegółów. Pierwsze spotkanie z dziećmi klas trzecich i ich rodzicami odbędzie się 18 września po Mszy św. o godz. 12.45.
  2. W czwartek 8 września będziemy wspominali Narodzenie NMP, w naszej polskiej tradycji to dzień Matki Bożej Siewnej. Msza św. o godz.18.00 na której zostanie poświęcone ziarno na nowy zasiew.
  3. Można się zapisywać na pielgrzymkę do Wysokiego Koła, która odbędzie się w sobotę 1 października w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki KŻR do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego.
  4. Dziękuję za 111 tacę gospodarczą Bóg zapłać.
  5. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego w którym między innymi: o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I oraz o szkolnej katechezie.