Ogłoszenia

XXV Niedziela zwykła

18.09.2022.

  1. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, po Mszy św. składając ofiary do puszek, możemy wesprzeć działalność diecezjalnej Caritas. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wymianę pieca centralnego ogrzewania w Domu dla Dzieci oraz dofinansowanie zakupu samochodu, którym dzieci są dowożone do szkół, placówek i poradni specjalistycznych. Za okazaną pomoc podopieczni Caritas Diecezji Radomskiej składają serdeczne podziękowania. Bóg zapłać!
  2. W niedzielę 25 września po Mszy św. o godz. 12.45 odbędzie się pierwsze spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a taca z tej niedzieli będzie stanowiła 112 – tacę gospodarczą.
  3. Dziękuję za ofiarę przeznaczoną na potrzeby parafii, pani Ewie dziękuję za piękne kwiaty do naszej świątyni, a panu Jackowi i jego synowi Franciszkowi za pomoc w uporządkowaniu placu przy plebani. Bóg zapłać.
  4. W sobotę 1 października, odbędzie się Pielgrzymka KŻR naszej diecezji do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole, zachęcam do wspólnego pielgrzymowania.
  5. Dziś w „Gościu Niedzielnymkolejna płyta z Biblią Audio, a na niej kolejne księgi Starego Testamentu – Jozuego, Sędziów, Rut i dwie księgi Samuela.
  6. Wszystkim solenizantom, jubilatom i przezywającym rocznice w tym tygodniu życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Najświętszej, naszej patronki św. Jadwigi Królowej i waszych patronów.