Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

25.09.2022.

  1. W sobotę rozpoczniemy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii Różaniec będziemy odmawiali w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 11.00 przed główną Mszą św. Na Różaniec zapraszam dzieci komunijne rocznicowe, młodzież bierzmowaną i wszystkich parafian. Za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych darów, jakimi obdarza nas Kościół.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca października. W sobotę o godz. 8.30 rozpocznie się pielgrzymka do sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole, wyjazd sprzed kościoła, drugi przystanek w Zenonowie. W Wysokim Kole odmówimy Różaniec i tam będziemy uczestniczyli w Mszy św. W tym dniu nie będzie Mszy św. i różańca w kościele parafialnym.
  3. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli zapisywać intencje mszalne na 2023 rok.
  4. Dziś w Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym w jaki sposób przygotowywać młodzież do przyjęcia bierzmowania?