Ogłoszenia

XXVII Niedziela zwykła

2.10.2022.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca października. W czwartek będziemy się modlili o liczne i święte powołania do służby w kościele. W piątek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie spowiedź św., o 17.15 odmówimy różaniec, do chorych w tym dniu pojadę od godz. 8.30. W piątek też przypada wspomnienie NMP Różańcowej. Z tej okazji różaniec w tym dniu poprowadzą członkinie i członkowie Żywego Różańca naszej parafii. W czasie nabożeństwa różańcowego modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dziękuję za 112 tacę gospodarczą i za ofiarę pielgrzymom z Wysokiego Koła Bóg zapłać.
  3. W nowym Gościu Niedzielnym polecam wywiad z kard. Konradem Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie, oraz na wspomnienie o zmarłym przed tygodniem Franciszku Pieczce. Natomiast w radomskiej części Gościa możemy przeczytać o ustanowionych przez Ks. Biskupa Marka Solarczyka 24 września w radomskiej katedrze stu nowych lektorach. Jest też do nabycia Gość Ekstra poświęcony Bożemu Miłosierdziu i jego apostołce – św. siostrze Faustynie.