XXIX Niedziela zwykła

16.10.2022.

1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę Papieską ofiary złożone do puszki będą przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam codziennie do naszej świątyni na nabożeństwo różańcowe na godzinę 17.15., a w niedzielę na godzinę 11.00.
  3. W sobotę 22 października będziemy obchodzili liturgiczne wspomnienie naszego rodaka św. Jana Pawła II. po Mszy św. przyjmiemy błogosławieństwo Jego relikwiami. Tego samego dnia w całej Polsce członkowie Żywego Różańca będą przeżywać Dzień Modlitwy Różańcowej. Będziemy się modlić o rozwój Żywego Różańca w Polsce i dziękować za beatyfikację naszej założycielki Pauliny Jaricot.
  4. Listopad to miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki można zamawiać w zakrystii lub wypisywać na specjalnych kartkach wspominkowych, które są wyłożone na stoliku za ławkami.
  5. W zakrystii możemy nabyć kalendarz Diecezji Radomskiej na 2023 rok w cenie 10 zł.
  6. W nowym Gościu Niedzielnym kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej kolejne historyczne księgi Starego Testamentu.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Anna Pacholec z Sołtykowa. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek.