Ogłoszenia

XXX Niedziela zwykła

23.10.2022.

  1. Dzisiejszą niedzielą w Kościele rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o misjach i misjonarzach.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy wspominać poświęcenie naszego Kościoła parafialnego, czyli przeznaczenie go na wyłączną służbę Bożą. W tym dniu modlić się będziemy za tych, którzy przyczynili się do budowy naszej świątyni i tych, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do Jej upiększania, taca z tej niedzieli będzie stanowiła 113 tacę gospodarczą.
  3. Za tydzień 30 października po Mszy św. o godz. 12.45 swoje spotkanie będzie miała młodzież z klasy ósmej, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. Listopad to miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki można zamawiać w zakrystii lub wypisywać na specjalnych kartkach wypominkowych, które są wyłożone na stoliku za ławkami.
  5. Dziękuję za ofiarę przeznaczoną na stypendia dla uzdolnionej młodzieży i za ofiarę jaka wpłynęła w tym tygodniu na potrzeby parafii Bóg zapłać.
  6. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj „Gość Niedzielny” zwraca naszą szczególną uwagę na tekst o posłudze penitencjarzy. Natomiast w nowym numerze „Małego Gościa Niedzielnego dodatek w postaci książeczki pt. „Moje siły specjalne” przedstawiająca świętych, którzy pomagają w trudnych sytuacjach życiowych.