XXXIII Niedziela zwykła

13.11.2022.

1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W modlitwie wspierajmy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wyznawanej wiary. A za tydzień odbędzie zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Zbliżamy się do końca Roku Liturgicznego. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem.
  3. W najbliższą sobotę Msza św. wyjątkowo będzie sprawowana o godz. 9.00.
  4. Dziękuję nowożeńcom za piękne kwiaty do naszej świątyni, oraz za ofiarę, jaka w minionym tygodniu wpłynęła na konto parafii. Bóg zapłać!
  5. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a na niej księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie.