Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

9.04.2023.

  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, niech fakt pustego grobu Pana Jezusa uświadamia nam to, że i my zmartwychwstaniemy.
  2. Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. będą sprawowanie jak w każdą niedzielę czyli o 9.00, 11.30 i 12.45 taca z tego dnia już tradycyjnie przeznaczona jest na KUL.
  3. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy w naszym kościele Nowennę do Bożego Miłosierdzia i będzie ona trwała, do soboty 15 kwietnia zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy Koronką do naszej świątyni każdego dnia nowenny o godzinie 15.00.
  4. Przyszła niedziela to Uroczystość Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 w kościele odmówimy Koronkę.
  5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wystroju naszej świątyni, pani Teresie Sakowskiej za projekt grobu Pana Jezusa, oraz za sprawną reżyserię prac, za ofiarną pomoc w montażu dekoracji dziękuję: Małgorzacie MyszceKobiałce, Urszuli i Sławomirowi Dmitrukom, oraz panu Robertowi Gielniewskiemu i jego synowi Adamowi. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza za to, że przez swoją posługę pomogli nam pięknie i owocnie przeżyć święte Triduum Paschalne, a pani organistce Magdalenie i scholi za oprawę muzyczną i śpiew Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za tacę przeznaczoną na kwiaty do grobu Pana Jezusa i za ofiarę z barszczu sołtykowskiego, ta kwota będzie przeznaczona na rzutnik multimedialny do naszej świątyni Bóg zapłać.
  7. Czytajmy świątecznego Gościa Niedzielnego
  8. „ Ziemia się trzęsie, straż się grobu miesza,

                               Anioł zstępuje, niewiasty pociesza;

                            Patrzcie mówi im, grób ten pusty został,

                             Pan zmartwychpowstał”. Alleluja!!!

Drogim Parafianom i Gościom życzę: aby  Zmartwychwstały Pan przyniósł nam wszystkim pocieszenie, radość, błogosławieństwo i pokój.