Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna

23.04.2023.

  1. Trzecią niedzielę wielkanocną przeżywamy w całym kościele jako Niedzielę Biblijną pamiętajmy o zgłębianiu Słowa Bożego poprzez osobistą lekturę Pisma Świętego.
  2. Jutro w liturgii będziemy wspominać Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a we wtorek przypada święto Świętego Marka Ewangelisty, który jest patronem naszego Biskupa – Księdza Marka Solarczyka na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić za dostojnego solenizanta.
  3. 27 maja w sobotę będziemy pielgrzymowali na Jasną Górę można się zapisywać w zakrystii.
  4. Dziękuję za dwie ofiary przeznaczone na rzutnik multimedialny do naszego kościoła Bóg zapłać.
  5. Czytajmy nowego „Gościa Niedzielnego”, a w nim polecam szczególnie tekst przygotowany na Niedzielę Biblijną. Kilka osób, znanych z mediów, dzieli się z nami świadectwem obecności słowa Bożego i jego przemieniającej mocy w ich życiu.