Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

14.05.2023.

  1. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego, a w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  2. Przygotowujemy się do Srebrnego Jubileuszu erygowania naszej parafii. Na nabożeństwach majowych w poniedziałek, środę i piątek odmawiamy nowennę ku czci św. Jadwigi Królowej, przyzywając jej wstawiennictwa i orędownictwa prze Bożym Obliczem dla wszystkich parafian. Zachęcam do wspólnej modlitwy nowenną.
  3. W sobotę 27 maja będziemy pielgrzymowali na Jasną Górę jest jeszcze kilka wolnych miejsc, można się zapisywać na ten wyjazd.
  4. Pragnę podziękować rodzicom dzieci komunijnych za piękną dekorację kościoła na uroczystość swoich pociech, oraz za ofiarę na wykonanie relikwarium św. siostry Faustyny, a panu Leszkowi dziękuję za uporządkowanie i wyrównanie skwerku przed ogrodzeniem naszego kościoła. Bóg zapłać.
  5. Czytajmy nowego Gościa Niedzielnego, a w nim o tym, że Kościół marzeń już istnieje, o pokucie, która decyduje o losach świata, i o przesłaniu św. Stanisława dla współczesnych Polaków.