Boże Ciało 2013

Po Mszy św. odprawionej o godz. 9.00 w naszym parafialnym kościele rozpoczęliśmy procesję Bożego Ciała w Roku Pańskim 2013. Pan Bóg dał nam sprzyjającą pogodę na czas procesji. Przy każdym z czterech ołtarzy wsłuchiwaliśmy się w Ewangelię, mówiącą o Eucharystii, modliliśmy się śpiewem suplikacji i przyjmowaliśmy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
Na koniec, procesji i po odśpiewaniu „Ciebie Boga wysławiamy” ks. proboszcz podziękował wszystkim, którzy pomogli w pięknym uczczeniu Chrystusa Eucharystycznego:  przewodniczącemu liturgii i kaznodziei ks. Marcinowi Rogali, asyście liturgicznej, Kołom Żywego Różańca, wszystkim, którzy przygotowali ołtarze, udekorowali domy, dzieciom sypiącym kwiatki i wszystkim uczestnikom procesji. Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem był słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.